من یک طراحم

من یک طراحم

۱۳۹۹/۵/۲۵

در این مطلب راهنمایی جامعی در مورد خدمات منحصر به فردی که چاپچی به طراحان یا هر شخص یا مجموعه‌ای که بخواهد محصولات را با برند اختصاصی ارائه دهد انجام می‌دهیم.

ادامه‌ مطلب
قالب طراحی محصولات پنل طراحان

جهت راحتی شما قالب طراحی کلیه محصولات پنل طراحان در این راهنما قرار داده شده است.

ادامه‌ مطلب
مراحل اضافه کردن محصول (طرح) به فروشگاه

پس از ایجاد فروشگاه و اعمال تنظیمات آن حالا نوبت به اضافه کردن طرح‌ها و محصولات می‌رسد. در این راهنما به شرح این مراحل می‌پردازیم.

ادامه‌ مطلب
چگونه سفارشات ثبت شده در فروشگاه با دامنه اختصاصی را جهت پردازش ارسال کنیم؟

در این مقاله نحوه ارسال سفارشاتی که در فروشگاه‌های اختصاصی ثبت می‌شوند را به سیستم چاپچی جهت پردازش شدن توضیح می‌‌دهیم.

ادامه‌ مطلب
نحوه استفاده از API چاپچی (نسخه اولیه)

با استفاده از API چاپچی می‌توانید قابلیت‌های یک چاپخانه را در سیستم خود استفاده نمایید. در زمان نگارش این مطلب، تنها نسخه اولیه API در دسترس می‌باشد که شامل لیستی از کالاها و ویژگی‌های کالاها (همانند رنگ و سایز یا خصیصه‌های اضافه) و موجود بودن آن می‌باشد. در ادامه به نحوه ایجاد و استفاده از API چاپچی می‌پردازیم. نسخه‌های بعدی وب‌سرویس چاپچی بنا به تقاضا در آینده در دسترس قرار داده خواهد شد، همانند API ثبت و بروزرسانی سفارشات، تولید تصاویر محصولات و ...

ادامه‌ مطلب
تنظیمات کامل فروشگاه‌های اختصاصی

موقع ایجاد فروشگاه اختصاصی یک سری اطلاعات اولیه از شما دریافت می‌گردد، اما تنظیمات کامل فروشگاه همانند واترمارک‌ها، لوگوها، لیبل پستی، درگاه پرداخت و ... در تنظیمات کامل فروشگاه قابل انجام می‌باشد. در ادامه به توضیح کلیه تنظیمات قرار داده شده در پنل می‌پردازیم.

ادامه‌ مطلب
نحوه ایجاد فروشگاه اختصاصی

نحوه ایجاد فروشگاه اختصاصی در چاپچی به سادگی چند کلیک می‌باشد. در این مطلب این مراحل را قدم به قدم با یکدیگر پیش می‌رویم تا فروشگاه مورد نظرمان را ایجاد نماییم.

ادامه‌ مطلب
زمان آماده سازی سفارشات

زمانی که یک شخص در اینترنت اقدام به خرید می‌کند برای دریافت بسته خود لحظه شماری می‌نماید و دوست دارد هر چه زودتر کالایی که تنها مشخصات و عکس آن را دیده است به صورت واقعی از نزدیک دیده و از آن استفاده کند. در ادامه زمان لازم جهت آماده‌سازی سفارشات را به صورت کامل توضیح داده‌ایم و بهتر است همکاران و طراحان محترم نیز این مطلب را به مشتریان خود اعلام نمایند، به دلیل آن که عدم اطلاع مشتریان از زمان لازم جهت آماده‌سازی سفارشات ممکن است باعث سوء تفاهم یا ناراحتی آن‌ها گردد.

ادامه‌ مطلب