«چاپچی»‌ برندی رسمی و ثبت شده در سازمان ثبت اسناد و املاک کشور تحت نظارت قوهء قضائیه می‌باشد (لینک مشاهده نام تجاری ثبت شده جهت کسب و کار اینترنتی).

جهت راحتی کاربران عزیزمان و عدم بروز خطا، تمامی دامنه‌های اصلی chapchi.ir و chapchi.com و chapchi.org و chapchi.net و برخی دیگر از پسوندهای دامنه مشهور، توسط مجموعه چاپچی ثبت گردیده است تا سوء استفاده کنندگان نتوانند از روش فریب به واسطهء دامنه‌های جعلی با مشابهت بسیار بالا به دامنه اصلی چاپچی اقدام به فریب کاربران کنند.

از ابتدای فعالیت چاپچی تاکنون جاعلین و سوء استفاده کنندگان بسیاری تلاش بر استفاده از اعتبار نام تجاری ثبت شده «چاپچی» انجام داده‌اند، در زیر فهرستی از بعضی سوء‌ استفاده کنندگان برند «چاپچی» که بعضا اقدام به کلاهبرداری از مشتریان نیز نموده‌اند معرفی می‌گردند تا مشتریان گرامی که به واسطه جستجو در اینترنت به سایت‌های جعلی‌ای با نام «چاپچی» بر می‌خورند بتوانند انتخاب صحیح‌تری داشته باشند.


لیست سوء استفاده کنندگان و چاپچی‌های تقلبی:


۱. سایت چاپ چاپ چی یا چاپ چاپچی با دامنه chapchapchi.ir

شماره تماس‌های مرتبط:

02133303405

09122268646

09382799576

تهران، خیابان پیروزی، خیابان دهقان، کوچه شاملو، پلاک ۶۲، طبقه اول

نام شخص: مصطفی شهبازی

لازم به ذکر است این مجموعه جاعل برند چاپچی با انتشار آگهی‌های استخدام در وب‌سایت‌هایی با نظارت ضعیف نظیر جابینجا اقدام به جذب مخاطبین به بهانه استخدام به همراه آموزش می‌کند اما در همان ابتدا از مخاطبین که با عنوان چاپچی به مجموعه اعتماد می‌کنند مبالغی چندین میلیون تومانی جهت هزینه آموزش دریافت می‌کند.


۲. سایت مستر چاپچی با دامنه mrchapchi.ir

این سایت در حال سوء استفاده از برند ثبت شده و رسمی «چاپچی» می‌باشد.


۳. سایت میستر چاپچی یا مستر چاپچی یا آقای چاپچی با دامنه misterchapchi.ir

شماره تماس مرتبط:

09307656504

تهران، میدان انقلاب

نام شخص: آقای رحیمی

این سایت در حال سوء استفاده از برند ثبت شده و رسمی «چاپچی» می‌باشد.


لازم به ذکر است با توجه به اطلاع‌رسانی انجام شده، مسئولیت هر گونه کلاهبرداری یا عدم ارائه خدمات توسط مجموعه‌‌های جاعل برند ثبت شده «چاپچی» تنها به عهده خود خریداران می‌باشد.