این امکان در چاپچی وجود دارد که تیشرت‌هایی با چاپ سرتاسری (کامل) حتی به صورت تکی (۱ عدد) تولید گردد.

در حال حاضر که نسخه جدید سایت به تازگی راه‌اندازی شده است امکان سفارش آن در دیزاینر آنلاین چاپچی وجود ندارد اما در صورت تمایل می‌توانید جهت سفارش آن به ما پیام بدهید. در حال حاضر تنها سایزبندی‌های مختلف تیشرت مردانه در این روش چاپ ارائه شده است اما سایزبندی‌های مختلف تیشرت زنانه نیز به زودی (طی روزهای آینده) اضافه خواهد گردید.

فرآیند تولید این تیشرت‌ها بدین صورت است که ابتدا پارچه طبق الگو (روی لباس، پشت لباس، آستین‌های راست و چپ، کش یقه و ...) به صورت جداگانه چاپ می‌گردند و سپس عملیات دوخت انجام می‌گردد. به همین دلیل این تیشرت‌ها دارای هر گونه ایرادی همچون درزهای سفید یا عدم انجام چاپ در قسمتی از لباس یا ... نمی‌باشد.

قیمت فروش تکی محصول تیشرت سرتاسر چاپ به میزان ۱۸۵.۰۰۰ تومان می‌باشد. به دلیل انجام عملیات چاپ پارچه و سپس دوخت، آماده‌سازی آن نیازمند ۷ روز کاری زمان می‌باشد.

جهت تولید این تیشرت‌ها از پارچه‌های بسیار خنک polycool‌ استفاده شده است. این پارچه‌ها با این که از الیاف مصنوعی می‌باشند اما به دلیل فناوری جدید در تولید الیاف و بافت آن همانند تیشرت‌های نخی بسیار خنک می‌باشند و هوا به راحتی از منافذ آن عبور می‌نماید.