کلیه محصولاتی که در چاپچی عرضه گردیده‌اند در حالت پیش‌فرض به صورت خام بوده و فرآیند چاپ پس از دریافت سفارشات و بنا به سفارش مشتری بر روی آن‌ها انجام می‌گردد.

ما تمام تلاش‌مان را می‌کنیم تا سفارشات در اولین فرصت ممکن چاپ گردند اما با توجه به حجم سفارشات و سرویس‌های دوره‌ای دستگاه‌ها، این زمان می‌تواند بین ۱ الی ۳ روز کاری تمام به طول انجامد.


نکات:

  • زمان آماده‌سازی برای سفارشات عمده لطفا به صورت جداگانه استعلام گردد.
  • پنج‌شنبه‌ها نیز علاوه بر جمعه‌ها به عنوان روز کاری محاسبه نمی‌شود.

البته برای کالاهایی که شامل فرآیند چاپ متریال اولیه و سپس آماده‌سازی نهایی می‌باشند، این فرآیند ممکن است تا ۲ هفته به طول انجامد. محصولاتی که شامل این موضوع می‌شود در حال حاضر تنها به کوسن و تیشرت‌های با چاپ کامل محدود می‌شود.

در محاسبه روزهای کاری در نظر داشته باشید که اگر سفارش بعد از ساعت ۸ صبح ثبت شده باشد روز کاری بعدی به عنوان اولین روز کاری در نظر گرفته خواهد شد. همچنین مبنای ثبت سفارش، ارسال اطلاعات سفارش و انجام پرداخت مربوط به آن می‌باشد.

سفارشات پس از چاپ وارد مرحله بسته‌بندی و ارسال می‌شوند که در همان روز کاری چاپ شدن محصول یا روز کاری پس از آن انجام می‌گردد. اگر روش ارسال انتخابی «پیک موتوری» باشد سفارش بلافاصله پس از بسته‌بندی، قابل ارسال می‌باشد ولی سفارشات پستی یا تیپاکس به دلیل ساعات کاری محدود شرکت‌ها ممکن است در روز کاری بعدی پس از بسته‌بندی تحویل داده شوند.


آیا راهی برای سفارشات عجله‌ای وجود دارد؟

اگر به هر دلیلی مجبور باشید سفارشی را خارج از زمان‌بندی اعلام شده دریافت کنید بایستی ابتدا به صورت تلفنی یا تلگرامی، قابل انجام بودن آن را استعلام نمایید. در صورت قابل انجام بودن، ۲۰٪ برای سفارشات با مبلغ ۱۰۰.۰۰۰ تومان به بالا و ۴۰٪ برای سفارشات با مبلغ پایین‌تر از ۱۰۰.۰۰۰ تومان به مبلغ فاکتور افزوده گردیده و سفارش مربوطه پردازش خواهد گردید.