کلیه محصولاتی که در چاپچی عرضه گردیده‌اند در حالت پیش‌فرض به صورت خام بوده و فرآیند چاپ پس از دریافت سفارشات و بنا به سفارش مشتری بر روی آن‌ها انجام می‌گردد.

ما تمام تلاش‌مان را می‌کنیم تا سفارشات در اولین فرصت ممکن پردازش گردند اما با توجه به حجم سفارشات و سرویس‌های دوره‌ای دستگاه‌ها، این زمان می‌تواند بین ۱ الی ۳ روز کاری تمام به طول انجامد.

البته برای کالاهایی که شامل فرآیند چاپ متریال اولیه و سپس آماده‌سازی نهایی می‌باشند، این فرآیند ممکن است تا ۷ روز کاری تمام به طول انجامد. محصولاتی که شامل این موضوع می‌شود در حال حاضر تنها به «کوسن» و «تیشرت‌های سرتاسر چاپ» محدود می‌شود.

در محاسبه روزهای کاری در نظر داشته باشید که اگر سفارش بعد از ساعت ۸ صبح ثبت شده باشد روز کاری بعدی به عنوان اولین روز کاری در نظر گرفته خواهد شد. همچنین مبنای ثبت سفارش، ارسال اطلاعات سفارش و انجام پرداخت مربوط به آن می‌باشد.

سفارشات پس از آماده‌سازی وارد مرحله بسته‌بندی و ارسال می‌شوند. اگر روش ارسال انتخابی «پیک موتوری» و برای شهر تهران باشد آن سفارش بلافاصله پس از آماده‌سازی قابل ارسال می‌باشد ولی سفارشات پستی یا تیپاکس بایستی بسته‌بندی مخصوص شده و لیبل آدرس بر روی آن‌ها درج گردد. این فرآیند نهایتا ۱ روز کاری پس از آماده‌سازی سفارش انجام می‌گردد و سپس به شرکت حمل مربوطه (پست یا تیپاکس) تحویل داده شده و کد رهگیری مربوط به سفارش در سیستم ثبت خواهد گردید.


آیا راهی برای سفارشات عجله‌ای وجود دارد؟

اگر به هر دلیلی مجبور باشید سفارشی را خارج از زمان‌بندی اعلام شده دریافت کنید بایستی ابتدا به صورت تلفنی یا تلگرامی، قابل انجام بودن آن را استعلام نمایید. در صورت قابل انجام بودن، ۲۰٪ برای سفارشات با مبلغ ۱۰۰.۰۰۰ تومان به بالا و ۴۰٪ برای سفارشات با مبلغ پایین‌تر از ۱۰۰.۰۰۰ تومان به مبلغ فاکتور افزوده گردیده و سفارش مربوطه پردازش خواهد گردید.