در صورت استفاده از سیستم چاپچی جهت ارائه محصولات به مشتریان خود، موظف به رعایت شرایط و قوانین زیر می‌باشید. بنابراین پیشنهاد می‌شود که این موارد را با دقت مطالعه کنید.


همچنین توجه داشته باشید که این صفحه با توجه به شرایط ممکن است بروزرسانی گردد.


۱. از درج هرگونه طرح که بر اساس قوانين جاری کشور، مشمول عنوان جرم می‌شود پرهيز کنید.

۲. حداقل سن قانونی برای استفاده از سرویس‌های چاپچی، ۱۸ سال است.

۳. از ارائه هر گونه طرح که منافی عفت عمومی جامعه باشد و يا به گونه‏‌ای اهانت به مقدسات دینی اديان قانونی ياد شده در قانون اساسی بشود، خودداری کنید.

۴. از درج هر گونه محتوا که به واسطه آن به اشخاص حقيقی يا حقوقی تابع کشور جمهوری اسلامی ايران توهين شود ممانعت کنید.

۵. مسئولیت حساب کاربری و تمامی فایل‌ها و متونی که در فروشگاه خود استفاده میکنید به عهده سازنده آن حساب کاربری می‌باشد. توجه کنید که رعایت نکردن قوانین موجب بسته شدن فروشگاه و حساب کاربری خواهد شد. درصورت نیاز به اطلاع‌رسانی و هشدار، چاپچی از طریق پست الکترونیک یا شماره تماس وارد شده با شما ارتباط برقرار خواهد کرد.

۶. مسئولیت درست نبودن اطلاعات کاربران و اطلاعات پرداخت به عهده کاربر می‌باشد و چاپچی در قبال اتفاقات ناشی از آن مسئولیتی ندارد.

۷. مسئولیت حقوقی هرگونه محتوایی که در سرویس‌های چاپچی ارائه می‌شود متوجه کاربر ارائه دهنده می‌باشد و سایت چاپچی هیچ گونه مسئولیتی در قبال محتوای فروشگاه‌ها نمی‌پذیرد.

۸. چاپچی حق دارد در صورت نیاز در هر زمان سرویس ارائه شده را تغییر دهد و یا لغو کند.

۹. در صورت مغایرت محتوای فروشگاه با قوانین کشور، چاپچی می‌تواند محتوای مجرمانه و یا در صورت نیاز فروشگاه متخلف را حذف کند.

۱۰. ایجاد فروشگاه در چاپچی کاملا رایگان است و در صورتی که شخصی از این طریق کسب درآمد کند، یعنی در قبال ایجاد فروشگاه از شخص دیگری مبلغی دریافت نماید، عملی غیرقانونی تلقی می‌گردد و به صورت قانونی پیگیری خواهد شد. در صورت نیاز با تیم پشتیبانی چاپچی تماس بگیرید. البته دریافت مبلغ جهت کمک در راه‌اندازی و ارائه اطلاعات اولیه با توافق طرفین بلامانع می‌باشد.

۱۱. در صورت استفاده از نام‌های غیرمتعارف در نام دامنه فروشگاه، چاپچی بدون اطلاع قبلی و در سریع‌ترین زمان ممکن فروشگاه مورد نظر را حذف یا تغییر نام خواهد داد.

۱۲. در صورت نیاز به تسویه حساب درآمد حاصل از فروخته شدن طرح، شماره شبای وارد شده در بخش «اطلاعات پرداخت» باید با نام صاحب فروشگاه و اطلاعات احراز هویت مطابق باشد. در صورتی که مغایرتی وجود داشته باشد تسویه از سمت چاپچی انجام نمی‌شود.

۱۳. چاپچی می‌تواند به دلایل مختلف در هر زمانی اقدام به دریافت مدارک شناسایی صاحب فروشگاه یا تعهدنامه کتبی نماید.

۱۴. در صورتی که مشکلی بین خریدار در فروشگاه‌های تحت برند اختصاصی و فروشنده پیش بیاید، در حالت پیش‌فرض چاپچی هیچ مسئولیتی در قبال آن نخواهد داشت و مشکل باید بین خودشان حل شود.

۱۵. چاپچی حق دارد در صورت نیاز، فایل و یا خدمت ارائه شده در هر فروشگاه را بر اساس تشخیص خود، حذف یا غیرفعال نماید.

۱۶. در صورت بروز مشکل از سمت فروشنده و اعلام نارضایتی مشتری، چاپچی مسئولیتی در قبال عواقب آن نخواهد داشت.

۱۷. در صورت لغو سفارش از سمت مشتری يا فروشگاه، مبلغ باید از سمت فروشنده به مشتری عودت داده شود. در صورت عدم همکاری فروشگاه و مداخله چاپچی جهت عودت مبلغ به مشتری، با توجه به عدم تعهد فروشگاه، چاپچی می‌تواند اقدام به مسدود کردن فروشگاه نماید.