منو


ضمانت‌های چاپچی

خریدهای اینترنتی محصولات فیزیکی علاوه بر داشتن مزیت‌های بسیار مانند کاهش هزینه، وقت اتلاف شده، تنوع بیش‌تر و ... با معایبی مانند عدم مشاهده چشمی محصول نیز همراه است. ما در چاپچی با حساسیت بسیاری که بر روی کیفیت محصولات داریم و با ارائه ضمانت‌های زیر رسما متعهد می‌گردیم که شما پذیرای هیچ گونه ریسکی در خرید خود نشوید.

۱. تحویل سالم محصول:
چاپچی متعهد می‌گردد که بسته‌های مشتریان عزیز را کاملا سالم تحویل شما نماید. درست است که شرکت‌های حمل و نقل مانند پست جمهوری اسلامی ایران، تیپاکس و ... آسیب‌های رسیده به محصولات شکستنی را قبول نمی‌نمایند اما ما در چاپچی متعهد به آن هستیم که بسته‌بندی بسیار مستحکمی برای اجناس شکستنی مانند لیوان، بشقاب و ... انجام دهیم و اگر در روند تحویل کالا به شما هر گونه آسیبی به سفارش وارد گردد، با اعلام آن مورد توسط شما، بسته دیگری به صورت رایگان برایتان ارسال خواهد گردید.

۲. کیفیت چاپ و محصول:
چاپچی متعهد می‌گردد محصولات و چاپ انجام شده از کیفیت بالایی برخوردار باشند و اگر نقص یا عیب خاصی در مورد محصول وجود داشته باشد حتما در توضیحات محصول، آن را بصورت دقیق شرح دهد. اما در هر صورت اگر محصول رسیده به مشتری به نظر خود وی از کیفیت لازم برخوردار نمی‌باشد می‌تواند با تماسی که از طریق ایمیل با مجموعه چاپچی برقرار می‌نمایند اقدام به استرداد وجه پرداختی خود به صورت کامل (حتی بدون کسر هزینه ارسال) نمایند.
استثناء: اگر شما در حال سفارش یک محصول در تیراژ بیش از ۱۰ عدد می‌باشید و از کیفیت محصول و چاپ مطمئن نمی‌باشید بایستی در مرحله اول یک محصول را جهت مشاهده نمونه سفارش دهید و پس از آن اقدام به سفارش در تیراژ بالا نمایید. چاپچی مسئولیت عدم رضایت از کیفیت یا چاپ برای اجناس تیراژ زیر ۱۰ عدد را به صورت کامل می‌پذیرد.