منو


روش‌های پرداخت و ارسال

روش‌های پرداخت:

  • پرداخت اینترنتی: چاپچی دارای دو درگاه اینترنتی بانک ملت و بانک سامان می‌باشد. شما می‌توانید توسط هر یک از کارت‌های عضو شبکه شتاب و درگاه‌های ارائه شده اقدام به پرداخت سفارش خود نمایید.
  • پرداخت با واریز به حساب یا کارت به کارت: شما می‌توانید وجه سفارش خود را با مراجعه به شعب بانک ملت یا پارسیان و همچنین دستگاه‌های خودپرداز به یکی از حساب‌های اعلام شده واریز نمایید.
* به دلیل سفارشی بودن اجناس بر اساس طرح‌های دلخواه مشتری، امکان پرداخت در محل وجود ندارد.

روش‌های دریافت سفارش:

  • پست سفارشی: سفارشات ۲۵۰۰۰ تومان به بالا در چاپچی به صورت رایگان به سراسر ایران ارسال خواهند گردید. زمان تقریبی وصول سفارش در این روش بین ۱ الی ۷ روز کاری پس از چاپ شدن سفارش شما می‌باشد. هزینه پست سفارشی برای سفارشات کمتر از ۲۵۰۰۰ تومان به میزان ۳۵۰۰ تومان می‌باشد.
  • پست پیشتاز: کلیه سفارشات قابلیت تحویل با پست پیشتاز در سراسر ایران را دارا می‌باشد. هزینه ارسال توسط این روش در هنگام ثبت سفارش به صورت اتوماتیک محاسبه و دریافت خواهد شد. زمان وصول بسته‌های ارسال شده با این روش ۱ الی ۳ روز کاری پس از چاپ شدن سفارش شما می‌باشد.
  • پیک موتوری: این نوع روش ارسال تنها برای ساکنان شهر تهران قابل استفاده می‌باشد. اگر ساکن تهران هستید و تمایل دارید بسته خود را در سریع‌ترین زمان ممکن پس از چاپ شدن سفارش خود دریافت نمایید این روش، بهترین گزینه برای شما می‌باشد. هزینه ارسال توسط این روش بر اساس فاصله شما از دفتر مرکزی چاپچی به صورت اتوماتیک توسط سیستم محاسبه و دریافت خواهد گردید.
  • تیپاکس: این روش ارسال تنها در صورتی که شهر محل سکونت شما دارای دفاتر تیپاکس باشد برای شما فعال خواهد گردید. بسته‎های ارسال شده با تیپاکس بین ۲۴ الی ۷۲ ساعت پس از آماده شدن مرسوله شما در آدرس مورد نظر شما تحویل داده خواهند شد و این روش ارسال برای بسته‎های سنگین یکی از مناسب‌ترین گزینه‌ها می‌باشد.
  • دریافت حضوری از دفتر مرکزی: اگر تمایل دارید که سفارش خود را به صورت حضوری از دفتر مرکزی چاپچی (فلکه دوم صادقیه، ابتدای بلوار فردوس) تحویل بگیرید می‌توانید این گزینه را برگزینید. پس از آماده‌سازی سفارش شما جهت هماهنگی روز و ساعت تحویل با شما تماس گرفته خواهد شد. توجه داشته باشید که تنها یک هفته کاری پس از آماده شدن سفارش فرصت دارید که بسته خود را دریافت نمایید.